شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما

شرکت یادمان بردیا سه دهه پیش و از سال 1372 خورشیدی (1993 میلادی)  کار خود را در حیطه تجاری و بازرگانی  آغاز کرد. صادرات و واردات به ده ها کشور جهان و با ارزش میلیون ها دلار از جمله عملکرد شرکت در گذشته بوده است بوده است.از سال 1394خورشیدی بازرگانی این شرکت به صورت تخصصی به سمت کشاورزی و محصولات غذایی سوق پیدا کرده است. یادمان بردیا متعهد است با تأمین و تحویل به موقع سرمایه و کالا بر‏اساس نیازهای مشتری در بازارهای بین المللی حضور یابد و براساس رسالت خویش در راستای منافع ملی گام بردارد. ما براین باور هستیم که حضور مستمر و رقابتی در بازارهای بین المللی در گرو تعامل سازنده، اتخاذ سیاست برد-برد در قبال تأمین کنندگان و مشتریان، نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات بازرگانی و صادرات کالاهای دارای مزیت و واردات کالاهای راهبردی و مورد تقاضای بازار است. در واقع  تعاملات بازرگانی گسترده و بازارایابی و بازارسازی پیشرو از ویژگی های این شرکت است. بازگانی داخلی  این شرکت مبتنی بر تامین با کیفیت کالا و گستره‏ی زنجیره‏ی توزیع از طریق شعب،  معتبر ترین فروشگاه‏های ‏ سراسر کشور صورت می گیرد. تامین با کیفیت ترین محصولات پروتئنی برای مشتریان از جمله اقدامات مهم شرکت یادمان بردیا می باشد.

سخن مدیر عامل
کشور من ایران سرزمینی است پهناور در بخش غربی قاره آسیا. ایرانیان هزاران سال پیش تمدن بشری را بر پایه کشاورزی در منطقه میانرودان پی ریزی کرده و آن را شکوهی ماندگار بخشیدند.
امروزه ایران رده بالایی در تولید کیفی و کمی بسیاری از محصولات کشاورزی و باغی در جهان دارد. آب و هوای معتدل و چهار فصل، بهره مندی از خاک مناسب و حاصلخیز و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب به کشاورزی ایران اعتباری مناسب بخشیده است.
شرکت یادمان بردیا که از سه دهه پیش فعالیت خود را بر روی صادرات و واردات آغاز کرده است، اکنون با گذشت زمان تبدیل به یکی از مهم ترین شرکت های ایران در زمینه محصولات کشاورزی و مواد غذایی شده است.
تامین با کیفیت محصولات کشاورزی، بسته بندی مناسب و استاندارد کالا به همراه گستره کشورهای صادراتی و توزیع مناسب داخلی  همواره نقطه قوت این شرکت در ایران بوده است.
در زمانه کنونی کشورهایی نظیر روسیه، عراق، افغانستان ، مالدیو، امارات متحده عربی، کره جنوبی و... از جمله بازارهایی بوده اند که با شرکت یادمان بردیا در زمینه صادرات همکاری داشته و معتبر ترین فروشگاه های زنجیره ای ایران از محصولات ما بهره مند شده اند.
من و تمامی همکارانم در شرکت یادمان بردیا بر این تلاش هستیم تا با فراهم کردن شرایط مناسب بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارایه کنیم. ما آماده همکاری با شما هستیم.


ماموریت شرکت یادمان بردیا
- ارائه خدمات صادرات و مدیریت زنجیره تأمین محصولات دارای مزیت رقابتی

بیانیه مأموریت شرکت یادمان بردیا

شرکت یادمان بردیا یک شرکت ارائه دهنده خدمات صادرات مبتنی بر شبکه وسیع و پایدار تأمین محصولات دارای مزیت رقابتی است که مدیریت زنجیره تأمین این محصولات را به نحوی انجام می دهد تا تولیدکننده اصلی به بازار مناسب دسترسی یابد. شرکت یادمان بردیا شبکه وسیع و پایدار مشتریان و تأمین‏کنندگان خود را یکی از سرمایه های اصلی شرکت قلمداد کرده و تلاش خواهد کرد با استفاده از دانش روز، تعهد به وفای به عهد، ایجاد نظم، شفافیت و پایداری در فعالیت ها اعتماد آنان را جلب نماید. شرکت یادمان بردیا می خواهد با اتکا به تیم کارکنان متخصص و متعهد خود به شرکتی مؤثر کارآمد و سودآور در عرصه ارائه خدمات صادرات و مدیریت شبکه تأمین کالاهای دارای مزیت رقابتی تبدیل شود.


 

دسترسی سریع
تلفن: 982188830158+
ایمیل: info@yadmanbardia.com
فکس: 982188814527+
دفتر مرکزی:
تهران-میدان میرزای شیرازی - خیابان هفدهم پلاک 19
کدپستی:1586667115
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت یادمان بردیا می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح