شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> اخبار و مقالات >
اخبار و مقالات
صادرات 21 تن خرمای ایرانی به کشور مجارستان
توسط یادمان بردیا و با روش بازاریابی آنلاین انجام شد، صادرات 21 تن خرمای ایرانی به کشور مجارستان به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، این شرکت موفق شد با روش بازاریابی آنلاین بیش از 21 تن خرمای مضافتی اعلا را به کشور مجارستان صادر کند. پیش از این شرکت یادمان بردیا توانسته بود با روش بازاریابی آنلاین مقداری قابل توجهی میوه فصل و خرما به کشورهای مالدیو و هند نیز صادر کند.  
صادرات دومین محموله انگور به روسیه
به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا ،طی هفته اول مرداد ماه 97 محموله انگور این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی به کشور روسیه شهر مسکو صادر شد..
صادرات میوه به مالدیو از طریق بازاریابی آنلاین
به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، بازاریابی آنلاین از مباحثی است که به صورت  عملی در این شرکت در حال اجراست. این مهم موجب صادرات انواع میوه به یکی از توریستی ترین کشورهای جهان، مالدیو شده است. این روش صادراتی نوین به صورت پایلوت اجرا شده و پایدار سازی آن در حال پیگیری است. بازار محصولات ایرانی در کشور مالدیو بسیار بکر بوده و می تواند محل مناسبی برای توسعه صادرات باشد. روش بازاریابی آنلاین یکی از مهم­ترین و به روز ترین روش­های موثر برای ورود تولیدات خرد و خانگی کشور به بازارهای بین المللی است.
بخشنامه های ناگهانی و نابودی صادرات کشور!
بخشنامه جدید بانک مرکزی که در تاریخ 18 شهریور ماه 1397 صادر شد مانع بزرگی در راه صادرات کشور ایجاد کرد. اضاع کنونی اقتصاد ایران که در تلاطم تحریم­ها و تهدیدها قرار دارد بیش از گذشته نیازمند آرامش بوده و به تسهیل و ثبات بیش از هر چیز دیگری نیاز دارد. به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، بانک مرکزی طی بخشنامه شماره 208421 مورخ 18/06/97 و اصلاحیه آن به شماره 210782/97 مورخ 20/06/97 همه صادرکنندگان را به صورت ناگهانی ملزم به ارائه تعهد بازگشت ارز ناشی از صادرات خود نموده است.
صادرات 66 تن خرما به کشور هند
به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، این شرکت با استفاده از بازاریابی آنلاین موفق به صادرات بیش از 66 تن خرما به کشور هند شد. بنابراین گزارش 66 تن خرمای مضافتی درجه یک استان کرمان به وسیله شرکت یادمان بردیا و با استفاده از راه دریایی و به شیوه بازاریابی آنلاین مشتریان به کشور هند صادر شد. این بار در بسته های 5 کیلو و 7 کیلو گرمی تهیه و ارسال شده است. گفتنی است شرکت یادمان بردیا که در حوزه کلان بازرگانی و صادرات مواد غذایی و کشاورزی فعالیت دارد اکنون در مرحله تحقیقات بازار بر روی دیگر محصولات بوده و به زودی فعالیت های گسترده ای در حوزه تجارت آنلاین آغاز خواهد کرد.
دسترسی سریع
تلفن: 982188830158+
ایمیل: info@yadmanbardia.com
فکس: 982188814527+
دفتر مرکزی:
تهران-میدان میرزای شیرازی - خیابان هفدهم پلاک 19
کدپستی:1586667115
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت یادمان بردیا می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح