درباره ما

مکان شما:
Yadman

شریک تجاری قابل اعتماد شما

یادمان بردیا

شرکت یادمان بردیا سه دهه پیش و از سال ۱۳۷۲ خورشیدی (۱۹۹۳ میلادی)  کار خود را در حیطه تجاری و بازرگانی  آغاز کرد. صادرات و واردات به ده ها کشور جهان و با ارزش میلیون ها دلار از جمله عملکرد شرکت در گذشته بوده است. یادمان بردیا متعهد است با تأمین و تحویل به موقع سرمایه و کالا بر‏اساس نیازهای مشتری در بازارهای بین المللی حضور یابد و براساس رسالت خویش در راستای منافع ملی گام بردارد. ما براین باور هستیم که حضور مستمر و رقابتی در بازارهای بین المللی در گرو تعامل سازنده، اتخاذ سیاست برد-برد در قبال تأمین کنندگان و مشتریان، نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات بازرگانی و صادرات کالاهای دارای مزیت و واردات کالاهای راهبردی و مورد تقاضای بازار است. در واقع  تعاملات بازرگانی گسترده و بازارایابی و بازارسازی پیشرو از ویژگی های این شرکت است. 

374

پروژه وراداتی

30

سال تجربه

+196

پروژه صادراتی

ماموریت یادمان

شرکت یادمان بردیا، با درک صحیح و کامل از نیاز شرکت­های داخلی در انجام فعالیت­های بازرگانی بین الملل، هدف خود را مدیریت، کنترل و نظارت خدمات بازرگانی در بخش بین الملل قرار داده است.

این شرکت، با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و آگاه به دانش روز بازرگانی و تسلط کامل به قوانین بین المللی، گامی بزرگ در جهت تکمیل زنجیره فعالیت­های بازرگانی بین المللی کشور، بر می­دارد و با ایجاد ارتباط مؤثر و پایدار بین تأمین کنندگان اصلی کالا و مشتریان واقعی، قصد تسهیل و تسریع فعالیت های بازرگانی در سطح بین الملل را دارد. 

چشم انداز

شرکت یادمان بردیا، شرکتی شناخته شده ، نقش آفرین و جزء پنج شرکت اصلی خدمات بازرگانی بین الملل در کشورهای حوزه اوراسیا(CIS)، حاشیه خلیج فارس(GCC) و آفریقا

ما افتخار می کنیم که با این شرکت ها همکاری می کنیم

چرا شرکت یادمان را انتخاب کنید؟

30 سال تجریه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط تکنولوژی است.
تیم بازرگانی حرفه‌ای
مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت.
تجارتی ایمن و سریع
فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ باشد.
شبکه کارگزاران بین المللی
پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها دانست!
ارزیابی و تدوین برنامه صادراتی
راست چین و مستر کد شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
همگام با توسعه ایران پایدار
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ؟ با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون.
Total World Placeholder
Total World
Total World Placeholder
Total World